Відома акторка Олеся Жураківська очолила київський театр (ФОТО)


18:3713.01.2023

Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра у Києві очолила провідна акторка Олеся Жураківська. Таке рішення ухвалив Департамент культури Київської міської державної адміністрації.

Про це йдеться на сторінці театру у Facebook.

«Раді повідомити, що сьогодні провідна акторка Театру на лівому березі Жураківська Олеся очолила рідний театр. Виконувати обов’язки директорки-художньої керівниці вона буде на час воєнного стану і до проведення конкурсу на цю посаду. Вітаємо усіх, хто разом з нами вболівав за її кандидатуру», – йдеться в повідомленні.

Жураківська зазначила, що театр рухатиметься за обраним вектором – існувати в просторі сучасного європейського театру.

«Наша мета на сьогодні, враховуючи обставини, в яких ми живемо, – не втратити те, що ми напрацювали, зберегти і примножити наші надбання, наші традиції. А для нашого театру традиційним є: експериментувати, не боятися говорити про важливе і бути в авангарді», – зазначила Журавська.

Напрям театру, який був започаткований Едуардом Митницьким, продовжила команда Стаса Жиркова (екс директора-художнього керівника театру) та Тамари Трунової (головної режисерки театру). За останні роки в театрі відбулися колаборації з європейськими театрами, в репертуарі з’явилися вистави, створені іноземними режисерами. Актори працювали з потужною сучасною українською драматургією авторства Наталки Ворожбит, Сергія Жадана, Олександра Середіна.

Місце керівника київського Театру на Лівому березі звільнилося після того, як його керівник Стас Жирков виїхав під час війни за кордон.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відома акторка Олеся Жураківська очолила київський театр (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube