Мертвих “вагнерівців” вивозять з України дальнобійники – робота є майже щодня


22:2912.01.2023

ПВК “Вагнер” перевозить своїх загиблих за допомогою звичайних далекобійників. Відповідні замовлення з’являються на профільних біржах “практично щодня”.

Про це повідомляє російський Телеграм-канал “Осторожно, новости”.

“Вага – 6 тонн, об’єм 82 кубометри. Вантаж 200”, – таке замовлення ми виявили на одній із російських бірж вантажоперевезень. Забрати його потрібно завтра в Ленінському районі Ростова-на-Дону, а потім доставити в підмосковну Балашиху. На карті самої біржі кінцевою точкою вказана адміністрація балашихинського округу. За таку роботу дають 60 тисяч рублів “готівкою і без торгу”.

Серед вимог до авто – рефрижератор, вантаж упакований у “суцільнометалеву оболонку”. Розмістила замовлення ростовська фірма “Дісавтотранс”, уся її діяльність пов’язана з вантажоперевезеннями. Але це тільки посередник: замовлення компанія отримує від третьої особи, а потім розміщує на біржі.

У компанії стверджують, що цинкові вантажі з’являються “майже щодня, на жаль”. Приймати його потрібно зі складу, розвантажувати теж на склад. Оплата за роботу дається до вивантаження – “безготівково ніяк”. Вантаж їде без супроводу, але на постах проблем бути не повинно – дають супровідні документи з моргу. “Взагалі, це, напевно, якесь оборонне замовлення. Це вагнерівці”, – заявляють в організації, двічі підтвердивши, що замовником виступає ПВК “Вагнер”.

На момент публікації матеріалу виконавець замовлення вже знайшовся, їх розбирають досить швидко.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Мертвих “вагнерівців” вивозять з України дальнобійники – робота є майже щодня' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube