На аеродромі «Енгельс-2» з’явились захисні бар’єри та зменшилась кількість боєздатних літаків (ФОТО)


08:1810.01.2023

На російському аеродромі «Енгельс-2» з’явились захисні бар’єри та зменшилась кількість боєздатних літаків. Про це свідчать супутникові знімки Planet Labs за 7 січня, які є у розпорядженні проєкту «Схеми», пише УНН.

Супутникові знімки Planet Labs за 7 січня свідчать про зменшення кількості боєздатних бомбардувальників на аеродромі стратегічної авіації РФ «Енгельс-2» у Саратовській області.

Усього їх залишилось шість: чотири Ту-95 та два Ту-160. У порівнянні зі знімками за 6 грудня 2022 року – таких бортів було близько двох десятків.

Зокрема, стратегічні бомбардувальники Ту-95 та Ту-160 росія активно задіює для запусків ракет по Україні в повномасштабній війні.

Станом на 7 січня на аеродромі також стоїть напіврозібраний Ту-95, транспортний літак моделі ІЛ-76 або ІЛ-78 та пасажирський літак Ту-154.

Крім того, супутник Planet Labs 7 січня зафіксував, що поряд зі злітною смугою у східній частині аеродрому з’явились захисні бар’єри. За словами військових експертів, вони можуть слугувати захистом від уламків від ймовірних вибухових пристроїв.

Читайте: Опубліковані супутникові знімки авіабази в Енгельсі – літаків поменшало (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube