Тепла погода дозволила не застосовувати обмеження в електропостачанні, на вечір можливі зміни – Укренерго


12:1903.01.2023

Електростанції виробляють достатьно електроенергії для покриття навантаження у першій половині доби, завдяки теплій погоді, обмеження споживання до 14 години не застосовуються.

Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведені ліміти споживання на другу половину доби, повідомили в НЕК “Укренерго”, пише УНН.

“Станом на 11:00 3 січня завдяки теплій погоді споживання в Україні знижене. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження. Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються”, – повідомили у компанії.

Водночас, вказують у НЕК, “на вечір прогнозується поступове зростання споживання”. “Тому диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі”, – йдеться у повідомленні.

Деталі

В Укренерго повідомили при цьому, що ворог знову завдав ударів по енергооб’єктах на сході та півдні країни. “На жаль, є пошкодження в розподільчих мережах. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових”, – зазначили у компанії.

Українців при цьому закликали розумно споживати електроенергію, користуватися енергоємними приладами почергово.

“Ми не забуваємо про цілі ворога позбавити українців світла і готові протидіяти цьому та за будь-яких умов відновлювати пошкоджене”, – наголосили у компанії.

Читайте: Тотальний блекаут теоритично можливий, практично навряд чи – голова Укренерго

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Тепла погода дозволила не застосовувати обмеження в електропостачанні, на вечір можливі зміни – Укренерго' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube