Трохи новорічної містики. Що треба зробити, щоб рік був вдалим


09:5831.12.2022

Правильне оформлення та розміщення ялинки допоможе зробити початок року продуктивним та сприятливим, незалежно від того, яким буде розташування планет, пише Телеграф. На які чинники важливо звернути увагу?

Насамперед важливо розібратися з місцем, в якому варто розташувати ялинку. Цього року вона має бути розташована в секторі сім’ї, тобто на сході.

Колір іграшок

Для початку важливо визначитися із кольором. Виходячи з того, яка стихія правитиме світом у 2023 році, можна припустити, що найкращим буде чорний колір, але це не так. Звісно ж, використовувати іграшки чорного кольору можна. Не варто ставитись до цього відтінку як до уособлення чогось поганого. Якщо хочеться зробити ялинку трохи яскравішою, можна використовувати інші кольори, що символізують стихію Води: синій, блакитний, бірюзовий. Усі відтінки мають бути природними, оскільки Кролик ненавидить неприродні забарвлення.

Розмір та форма іграшок

Розмір іграшок має бути звичайним. Не варто робити ялинку надто яскравою. Достатньо стриманих іграшок на тему природи, будинку та сім’ї. Кролик любить все природне та натуральне, тому можна важити справжні шишки та прикрасити ялинку справжніми гілками ялинки.

Не повинно бути іграшок у формі хижих звірів. Найгірший вибір для зустрічі 2023 року – іграшки у формі тигра, дракона, ведмедя. Відповідно до східних прикмет, такі іграшки точно позбавлять вас удачі у новорічну ніч та у перші дні року. Іграшки ж у формі самого кролика чи зайця будуть дуже доречними.

Якщо ви вірите в магію новорічної ночі, то чому б не зробити кілька ритуалів, які зроблять вас багатшими.

Тільки пам’ятайте, вони “спрацюють” лише якщо в них щиро вірити.

Ритуали на Новий рік на гроші

Зі столовими приладами — щоб залучити багатство, покладіть на святковий стіл додаткову пару столових приладів, якими ніхто не повинен користуватися.

Зі свічками — ці джерела тепла та світла приносять у будинок грошову енергетику. Розставте в різних місцях вдома запалені свічки різних кольорів.

З запискою — 31 грудня на листку напишіть своє ім’я, бажану покупку і необхідну для неї суму, потім записку скрутіть в джгут і сховайте в кишеню на всю новорічну ніч. Вранці 1 січня спалить листок, тільки так, щоб цього ніхто не знав і не бачив.

З крупою — поставте на стіл якусь страву з крупою, щоб залучити до свого будинку достаток і багатство.

Зі столом — вам знадобиться товста червона нитка і монети великого номіналу. У новорічну ніч потрібно перев’яжіть ніжки столу червоною ниткою, а на столі розкладіть монети, які сховайте під скатертиною або під тарілки.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube