На десерт. Буданов знає, коли в рф знову почнеться мобілізація


23:0330.12.2022

Вчора 29 грудня, міністр оборони Росії Сергій Шойгу оголосив про завершення мобілізації. Однак українська розвідка володіє іншою інформацією. У РФ планують нову хвилю призову, яка почнеться вже в першій половині січня.

Такою інформацією поділився керівник Головного управління розвідки МО України Кирило Буданов в інтерв’ю BBC.

Він заявив: “При формуванні нових підрозділів їм не вистачає живої сили. Виходячи з цього, вони зараз розглядають і вже прийняли для себе рішення, щоб з 5 січня почати чергову хвилю мобілізації”.

За словами Буданова, у рашистів також спостерігаються проблеми з комплектуванням існуючих підрозділів. Вони беруть участь у бойових діях і постійно несуть великі втрати. Глава розвідки вважає, що немає особливого значення, коли оголосять нову хвилю мобілізації, адже рашистам доведеться піти на такий крок. “5 або 9 січня — в принципі, це нічого не змінить”, — додав Буданов.

Голова ГУР МО також повідомив, що закінчення призову в Росії відбулося тільки на папері. Мобілізація “нікуди не поділася”, і людей продовжують забирати на війну.

Нагадаємо, в тому ж інтерв’ю Буданов розповів, чому бойові дії зайшли в глухий кут. ЗСУ як і раніше не вистачає ресурсів для просування вперед, а окупанти не можуть зломити оборону українських воїнів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На десерт. Буданов знає, коли в рф знову почнеться мобілізація' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube