Сили оборони за тиждень просунулися на 2,5 км в напрямку Кремінної


18:1629.12.2022

Протягом тижня Сили оборони просунулись на відстань до 2,5 км в напрямку Кремінної.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу представників Сил безпеки та оборони України в Military Media Center 29 грудня 2022 року, інформують в Генеральному штабі ЗСУ.

— Поряд з веденням позиційної оборони на зазначених напрямках (Бахмутський, Лиманський. — Ред.) наші воїни продовжують наступальні дії в районі Кремінної Луганської області. Протягом тижня захисники України просунулись до двох з половиною кілометрів у напрямку зазначеного населеного пункту, — зауважив бригадний генерал Олексій Громов.

За його словами, серед офіцерського складу штабу 2-го армійського корпусу противника з місцем дислокації у Луганську циркулює інформація про поступову підготовку оборонних рубежів навколо населеного пункту Луганськ:

— При цьому зазначається, що у разі прориву Силами оборони України оборонних рубежів російських окупаційних військ на лінії Сватове-Кремінна та, відповідно, перенесення бойових дій ближче до міста Луганськ, значна частина військовослужбовців підрозділів 2-го армійського корпусу, особливо з числа мобілізованих на тимчасово окупованих територіях, планує здаватися в полон.

Як повідомляло Інше ТВ, Ракетна атака росіян по Україні: Сили оборони збили 54 з 69 ракет

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Сили оборони за тиждень просунулися на 2,5 км в напрямку Кремінної' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube