“Вони поставили завдання до кінця року вийти на кордони Донеччини”, – Міноборони про бої під Бахмутом


09:3827.12.2022

Найзапекліші бої продовжуються в районі Бахмута, і росіянам не вдається там просуватися, проте вони поставили собі мету вийти на кордони Донеччини до кінця року. Про це сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр в інтерв’ю на телемарафоні.

“Бахмут справді зараз є нашою східною фортецею, і ворог справді зараз сконцентрував там найбільше своїх сил, військової техніки та озброєння. Вони собі поставили завдання до кінця цього календарного року вийти на кордони Донеччини”, – сказала Маляр.

17 жовтня Маляр говорила, що російське військове керівництво поставило перед окупантами завдання захопити Бахмут на Донеччині до кінця жовтня.

За її словами, окупанти вже не можуть утримувати ту лінію фронту, яку вони початково зайняли, тому зараз вони вибирають певні ділянки, де можуть сконцентрувати максимум зусиль і де, як їм здається, найпростіше досягти мети.

Проте, підкреслила Маляр, українські захисники тримають фронт і завдають ворогові втрати, і армія РФ не може просуватися далі.

“Там було незначне просування, але ми витіснили ворога, і на сьогодні ворог намагається оточити місто, і у них теж це не виходить”, – сказала Маляр.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Вони поставили завдання до кінця року вийти на кордони Донеччини”, – Міноборони про бої під Бахмутом' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube