На Одещині чоловік, щоб перетнути кордон, “купив” собі дітей 


09:3822.12.2022

На Одещині співробітники Державної прикордонної служби України затримали 35-річного чоловіка, який намагався перетнути кордон, видаючи себе за багатодітного батька. Інцидент стався у пункті пропуску “Рені”.

Про це повідомив начальник прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління ДПСУ Ігор Перегняк агенству “Уніан”.

Перегняк розповів, що при собі у затриманого були свідоцтва про народження трьох дітей. Прикордонникам вдалося викрити чоловіка, звинувативши його у наданні фальшивих документів.

Свідоцтво про народження старшої дочки виявилося справжнім. У джерелі зазначають, що дівчинка мала залишитися жити в Україні разом із дідусем.

Щодо документів на хлопчиків-близнюків, вони виявилися підробленими. У публікації наголосили, що фальшиві свідоцтва про народження були зроблені дуже якісно. Доводити, що чоловік використовує підробки, довелося за допомогою технічних засобів прикордонного контролю.

Чоловік зізнався, що придбав свідотства у свого знайомого. Коштували фальшиві документи на дітей 3 тисячі доларів.

Співробітники Прикордонної служби звернулися з цим інцидентом до поліції. Наразі вирішується питання про початок кримінального провадження за використання свідомо підроблених документів (ст. 358 Кримінального кодексу України).

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Одещині чоловік, щоб перетнути кордон, “купив” собі дітей ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube