Українська виставка “Women at War” увійшла в ТОП-10 подій у світі візуального мистецтва 2022 року


10:2718.12.2022

Українська виставка “Women at War” (Жінки на війни) потрапила до десятки найкращих творінь візуального мистецтва 2022 року за версією The Washington Post.

Про це йдеться у відповідному переліку видання, пишуть #Букви.

“Жінки на війні” — це виставка робіт 12 українських художниць, які пережили чинний конфлікт та події, що його викликали. Кураторкою виставки виступила Моніка Фабіянська. 

Фабіянська зазначала: “Жінки зазвичай відсутні в історичних розповідях про війну, але насильство над жінкою розглядається як зазіхання на землю та націю”.

На виставці були представлені роботи Алла Горської, Олени Гром, Євгенії Білорусець, Лесі Хоменко, Анни Щербіни, Оксани Чепелик, Олі Федорової, Катерини Єрмолаєвої, Жанни Кадирової, Алевтини Кахіддзе, Влади Ралко, Дани Кавеліной.

“Жінки на війні” буда доступна у Fridman Gallery в Нью-Йорку до 26 серпня 2022 року.

Як пише WP, художниці “копнули набагато глибше”, досліджуючи, як війна переробляє світ та наше власне відчуття ідентичності: “Жінок рефлекторно сприймають як жертви війни, як чисту дошку, відкриту для насильницьких планів насильницьких чоловіків. Але артистки в цьому шоу протистоять і руйнують це уявлення, і в процесі допомагають переосмислити саму ідею того, що означає бути жінкою”, — йдеться в повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, «Знищення української культури є ключовим елементом російської агресії», – Дейв Еґґерс (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Українська виставка “Women at War” увійшла в ТОП-10 подій у світі візуального мистецтва 2022 року' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube