СБУ сьогодні в чоловічому монастирі у Харкові (ФОТО)


09:4010.12.2022

Від ранку 10 грудня у харківських церквах Української православної церкви (Московського патріархату) почалися обшуки.

На території храмів працюють люди з розпізнавальними знаками Служби безпеки України, повідомили Суспільне Харків очевидці.

Силовиків помітили, зокрема, на території Свято-Покровського чоловічого монастиря у центрі Харкова.

СБУ сьогодні в чоловічому монастирі у Харкові (ФОТО) 1
СБУ сьогодні в чоловічому монастирі у Харкові (ФОТО) 7
СБУ сьогодні в чоловічому монастирі у Харкові (ФОТО) 3
СБУ сьогодні в чоловічому монастирі у Харкові (ФОТО) 8
СБУ сьогодні в чоловічому монастирі у Харкові (ФОТО) 5
СБУ сьогодні в чоловічому монастирі у Харкові (ФОТО) 9

Проведення обшуків кореспондентам Суспільного підтвердив речник Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула. Надати коментар щодо причин обшуків пообіцяв протягом дня, коли слідчі дії будуть завершені.

Раніше 15 листопада Служба безпеки відкрила кримінальне провадження щодо співів із прославлянням Росії під час богослужіння у Києво-Печерській Лаврі. Представник храму повідомив, що священник був зайнятий помазанням людей та спілкуванням із вірянами, а тому нібито не чув співів.

22 листопада СБУ заявила, що проводить контррозвідувальні безпекові заходи у Києві в Києво-Печерській Лаврі, що перебуває в підпорядкуванні УПЦ. Тоді казали, що ці заходи відбуваються в межах роботи з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

У церкві УПЦ МП в Івано-Франківську правоохоронці знайшли антиукраїнську агітаційну літературу. Більшість книжок писали російські автори й друкували їх у видавництвах РФ.

У Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ прокоментували обшуки СБУ, які відбулися 25 листопада в Свято-Миколаївському соборі. Архимандрит Никита каже, що правоохоронці увірвались в приміщення, вивели всіх з кімнат, приставили до стіни, роздягнули і фотографували.

З початку війни СБУ відкрила понад 20 кримінальних проваджень щодо підривної діяльності окремих представників УПЦ МП, у яких фігурують понад 30 підозрюваних — від інформаторів ворога до коригувальників вогню, — повідомили в СБУ.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'СБУ сьогодні в чоловічому монастирі у Харкові (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube