Мер Львова подарував Папі Римському хрест із осколком ракети, який був вийнятий з тіла пораненої дівчинки (ФОТО)


08:3108.12.2022

Під час загальної аудієнції в залі Павла VI у Ватикані Львівський міський голова Андрій Садовий вручив Папі особливий подарунок – дерев’яний хрест із осколком ракети, вийнятої з тіла поранених.

Про це пише Vatican News, передає Інше ТВ.

Рука Папа Франциска зі зворушенням торкається шматка металу, поміщеного на простому дерев’яному хресті. Це метал з осколка ракети, що був вийнятий з тіла пораненої внаслідок обстрілів дівчинки. Такий промовистий подарунок Святішому Отцеві зробили львів’яни. А вручив його наприкінці загальної аудієнції в середу, 7 грудня, міський голова Львова Андрій Садовий, за словами якого цей хрест є символом всіх «розіп’ятих», які страждають і вмирають в Україні. Серед подарунків, які вручила делегація Міста Лева, був також жовтий браслет, який Святіший Отець почепив на руку.

«Цього ранку ми висловили свою глибоку вдячність за лист, який Папа написав до нашого народу 24 листопада, бо в цих словах ми розпізнаємо близькість», – сказав Андрій Садовий в коментарі для ватиканських медіа.

Делегація зі Львова представила Святішому Отцеві проект «Unbroken» (Незламні), що є багатофункціональним медичним центром для лікування постраждалих внаслідок війни, між якими є чимало дітей і молодих людей, важко поранених під час бомбардувань. Програмою «Unbroken», серед іншого, передбачено виготовлення протезів та допомога в ресоціалізації постраждалим від обстрілів.

«Чому «Незламні»? «Тому що життя нашого народу не зможе зломити це немилосердне вторгнення. Бо нерозривною є нитка надії українців, також і тих, хто втратив родичів і друзів, хто поранений, втратив дім і все, що мав», – наводить слова міського голови Львова часопис «L’Osservatore Romano». Бо також «неперервною є молитва Папи за наш народ», – додає він.

Як повідомляло Інше ТВ, Папа сказав, чому не називає прізвище Путіна, в рф вже істерика після цього інтерв’ю

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Мер Львова подарував Папі Римському хрест із осколком ракети, який був вийнятий з тіла пораненої дівчинки (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube