Нова хвиля мобілізації в росії не усуне проблем у військах путіна – ISW


07:0407.12.2022

Керівництво рф, ймовірно, готує населення до того, що буде оголошено нову хвилю мобілізації на війну в Україні. Однак це не вирішить проблеми, які накопичилися у путінській армії.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни за 7 грудня. Експерти вважають, що не допоможе ані загальна мобілізація, ані навіть офіційне оголошення війни Україні, передає OBOZREVATEL.

Так, міноборони росії може одночасно навчати лише близько 130 000 призовників протягом дворічного циклу призову у мирний час.

Командувач Сухопутних військ України генерал-полковник Олександр Сирський зазначив, що російські мобілізовані, які зараз прибувають на фронт, краще підготовлені, ніж ті мобілізовані, які прибули на фронт відразу після наказу путіна про часткову мобілізацію від 21 вересня.

Але кремлю знадобилося на цю підготовку майже три місяці. Зусилля кремля щодо формування сил, як і раніше, залежать від його здатності інвестувати час та ресурси у свій персонал. У керівництва рф відсутнє довгострокове стратегічне планування.

Нагадаємо, раніше у кремлі офіційно відреагували на чутки про другу хвилю мобілізації, які поширилися у мережі.

Прессекретар кремля дмитро пєсков 6 грудня закликав росіян ігнорувати “провокаційні повідомлення”. Його заява, зазначили в ISW, ймовірно, спрямована на дискредитацію зростаючого впливу як російської опозиції, так і джерел, які дізналися про плани подальшої мобілізації.

Президент росії володимир путін також посилив заходи, щоб мобілізовані чоловіки та їхні сім’ї не скаржилися на проблеми з мобілізацією. Наприклад, він підписав закон про заборону мітингів в урядових будівлях, університетах, школах, лікарнях, портах, вокзалах, церквах.

Зазначається також, що у спробах підготувати росіян до нової хвилі мобілізації російські пропагандисти почали дедалі частіше говорити про “українську наземну загрозу російській території”.

А московські чиновники навіть розклеїли по всьому місту рекламу спецоперації, яку раніше ISW спостерігав лише у віддалених містах та населених пунктах влітку 2022 року у розпал російських кампаній із набору добровольців.

Проте, цих інформаційних умов, ймовірно, недостатньо, щоб переконати населення росії загалом у необхідності додаткової мобілізації.

Експерти вважають, що кремль ризикує ще більше підірвати свій авторитет, оголосивши про мобілізацію, яку ретельно заперечували.

Як повідомляло Інше ТВ, Сили оборони відбили ворожі штурми поблизу 10 населених пунктів на Луганщині та Донеччині – Генштаб

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Нова хвиля мобілізації в росії не усуне проблем у військах путіна – ISW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube