СБУ проводить безпекові заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Полтавській області (ФОТО)


15:0305.12.2022

Співробітники Служби безпеки України проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Полтавській області.

Про це повідомили в пресцентрі СБУ, передає Інше ТВ.

Зокрема йдеться про Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир Полтавської та Миргородської єпархії УПЦ та єпархіальне управління Кременчуцької та Лубенської єпархії УПЦ.

Заходи проводяться спільно з Національною поліцією у межах системної роботи Служби безпеки України з протидії підривній діяльності російських спецслужб у нашій державі.

Враховуючи збройну агресію рф, дані заходи проводяться у тому числі для унеможливлення використання релігійних громад як осередку «русского мира» та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень для виявлення осіб, які можливо причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України, та предметів, заборонених до обігу.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства.

Як повідомляло Інше ТВ, Онуфрій висвятив на єпископа архімандрита з Чернівців, який засвітився в секс-скандалі з неповнолітнім, а потім з дитячою порнографією

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'СБУ проводить безпекові заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Полтавській області (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube