Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО)


16:3502.12.2022

Українські прикордонники відділу прикордонної служби “Тячів” Мукачівського загону отримали від своїх румунських колег інформацію про виявлення тіла чоловіка з ознаками тривалого перебування під водою.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

У повідомленні йдеться, що від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України це вже одинадцятий випадок виявлення потопельника на українсько-румунській річковій ділянці кордону, де прикордонники фіксують найбільше спроб незаконного перетину.

“Саме річкову ділянку кордону, який проходить Тисою, переправники найчастіше використовують для незаконного переміщення до сусідньої Румунії чоловіків призовного віку”, – уточнили у Держприкордонслужбі.

Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО) 1
Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО) 9
Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО) 3
Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО) 10
Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО) 5
Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО) 11
Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО) 7
Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО) 12

При цьому ділки, які прагнуть незаконного збагачення, не переймаються збереженням життя та здоров’я своїх “клієнтів”, які, намагаючись уникнути мобілізації. Підбурюючи військовозобов’язаних на протизаконні дії, переправники не попереджають про небезпеку, яка на них чатує, а щоб чоловіки не бачили, якої складності перепону їм доведеться долати – намагаються переправляти їх у темний час доби. 

Крім того, інструктуючи своїх “підопічних” вони забороняють їм повідомляти рідним, у який спосіб та поблизу якого населеного пункту відбуватиметься спроба обійти прикордонні наряди. Таким чином вони отримують впевненість в тому, що зниклих безвісти буде складно знайти.

Отримавши кошти, вони вказують потенційним порушникам кордону напрямок руху і покидають їх сам на сам із холодною та бурхливою водною стихією.

Прикордонники наголошують, що ошукані утікачі від мобілізації мають мізерні шанси перебратися на протилежний бік річки. Глибина Тиси на ділянці, де проходить кордон із сусідніми Румунією та Угорщиною, подекуди сягає 2,5 метрів, а ширина – 80 метрів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вже 11-го потопельника виявили на березі Тиси на румунському кордоні. Можливо, це втікачі від призову (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube