Росія запускає по Україні ракети з конвейєра, а в паузах вивчає і дорозвідує цілі, – ГУР


18:1130.11.2022

У Головному управлінні розвідки вважають, що Російська Федерація перед наступним масовим ракетним ударом готує і накопичує ракети, вивчає нові цілі і проводить дорозвідку.

Про це повідомив представник ГУР Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону.

Відповідаючи на запитання, чим спричинена “пауза” між масованими ракетними ударами РФ по Україні, він сказав:

 “По-перше, здійснюється дорозвідка тих об’єктів, по яких наносилися удари.

По-друге, це класичний підхід: вивчаються райони й цілі, по яким буде нанесено удар.

По-третє, відбувається підготовка ракет до бойового застосування, їхнє зосередження. Це потребує часу.

А враховуючи те, що запас в Російської Федерації зменшується, застосовуються старі ракети, які були вироблені ще за часів Радянського Союзу, потрібно їхнє обслуговування перед використанням”.

За його словами, у ГУР фіксували, що росіяни застосували застарілі ракети Х-22, і доволі великий відсоток із них підривався у повітрі і не досягав цілі.

Скібіцький розповів, що війська РФ використовують стратегічний запас по деяких видах озброєння, бо “30% – поріг, який завжди повинен лишатися”.

“Бачимо по тих уламках ракет, які вони застосовували, що ракети виготовлені в цьому році. Тобто ракети одразу з конвеєра йдуть для застосування. На скільки вистачить цих ракет – залежить від виробництва. Воно впало в порівнянні з довоєнним періодом, але, на жаль, Російська Федерація  через обхід економічних санкцій ще здатна випускати певну кількість крилатих ракет й іншого озброєння, яке використовується проти України”.

Представник ГУР також розповів, що Росія транспортувала боєприпаси з території Білорусі: “Протягом двох місяців Росія вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм”.

За його словами,  даних щодо вивезення ракет типу “Точка-У” з Білорусі немає.

Скібіцький припускає, що Росія має ще достатньо запасів, щоб завдавати ударів власним озброєнням. Водночас окупанти ведуть перемовини про постачання озброєння та боєприпасів з іншими країнами. Зокрема, про боєприпаси до РСЗВ типу “Смерч” та “Ураган”, тому що виробництво РФ ще не стало масовим, тож у Росії існує певний дефіцит.

За інформацією ГУР, Росія проводила перемовини з Іраном щодо поповнення російського арсеналу балістичних ракет: “Є проєкти угод між Росією та Іраном, але наразі поставок такого озброєння ми не зафіксували”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Росія запускає по Україні ракети з конвейєра, а в паузах вивчає і дорозвідує цілі, – ГУР' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube