Кіна не буде. Тверську губернію так налякала військова техніка з українськими прапорами, що з’йомки фільму відмінили


08:5030.11.2022

Памятаєте, ми розповідали, як у Тверській області місцевих настрашила колона військової техніки з прапорами України (ВІДЕО). Потім виявилось, що вони таким чином готувалися знімати фільм про свою “спецоперацію” в Україні. Так от, кіна не буде.

Поява військової техніки з українськими прапорами в російській Твері викликала широкий суспільний резонанс і зрештою зйомки фільму, для якого бронемашини й пригнали, було скасовано.

Як повідомляє “Медуза”, місцеве керівництво заявило про те, що вважає неприпустимим перебування на вулицях міста військової техніки з прапорами іншої країни.

“Робота кінематографістів минулими вихідними на центральних вулицях столиці регіону викликала негативну реакцію мешканців та широкий громадський резонанс”, — повідомили у міській адміністрації.

Водночас губернатор Тверської області заявив, що вважає неприпустимим, щоб на вулицях міста знаходилася військова техніка з іноземними прапорами.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Кіна не буде. Тверську губернію так налякала військова техніка з українськими прапорами, що з’йомки фільму відмінили' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube