Львів здобув статус Європейської молодіжної столиці 2025 (ФОТО)


15:3924.11.2022

Вчора, 23 листопада, ввечері в албанському місті Тирана, яке є молодіжною столицею у 2022 році, відбулась фінальна церемонія нагородження та оголошення результатів конкурсу «Молодіжна столиця Європи 2025».

Впевнену перемогу здобуло місто Львів!

Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту України, передає Інше ТВ.

За звання Європейської молодіжної столиці боролися Львів (Україна), Фуенлабрада (Іспанія), Ізмір (Туреччина) і Тромсе (Норвегія).

«Незважаючи на складну ситуацію — через кілька годин після російського ракетного удару найбільше місто Західної України залишилось без електропостачання — Львів обрано наступною Європейською Молодіжною Столицею», — зазначили організатори конкурсу.

Молодіжна столиця Європи — це титул, який Європейський молодіжний форум терміном на один рік присвоює європейському місту, призначеному для розширення можливостей, активізації молоді та зміцнення європейської ідентичності через проєкти, зосереджені на культурному, соціальному, політичному та економічному житті молоді.

Першу столицю обрали у 2009 році. З 2014 року Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи є офіційним партнером, який затверджує звання Молодіжної столиці Європи.

Поточною столицею на 2022 календарний рік є Тирана з Албанії.

Як повідомляло Інше ТВ, на початку цього року Миколаїв став фіналістом національного конкурсу «Молодіжна столиця України»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube