Внутрішні переселенці мають право на отримання всієї накопиченої суми грошової допомоги


13:5012.11.2022

Усі внутрішньо переміщені особи, заяви яких були подані через портал «Дія» до 30 квітня 2022 року, мають право на отримання допомоги на проживання.

Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції ТОТ України, передає Інше ТВ.

У випадку, коли заяви переселенців знаходилися в обробці, орган соціального захисту населення зобов’язаний оформити довідку про взяття на облік ВПО. На підставі цієї довідки орган соцзахисту призначає допомогу на проживання за березень-квітень 2022 року.

Якщо переміщена особа, починаючи з травня цього року, має право на подальшу виплату допомоги на проживання, ця допомога продовжується з травня.

В Мінреінтеграції довідково повідомляють, що подання окремої заяви на отримання допомоги не передбачено, і нагадують, що усі ВПО, яким не вдалося оформити допомогу до 30 квітня через застосунок «Дія», можуть повторно подати заявку до 1 грудня. Органи соцзахисту зобов’язані прийняти у людини повторну заяву та розглянути її, навіть якщо вона зараз не може підтвердити подання першої заяви до 30 квітня.

Якщо маєте питання щодо отримання допомоги, звертайтесь до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813-62-39.

Як повідомляло Інше ТВ, Як перевестися на бюджет студентам з окупованих територій: дали інструкцію

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Внутрішні переселенці мають право на отримання всієї накопиченої суми грошової допомоги' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube