Україна будує флот морських дронів. Перший називатиметься “Херсон” (ВІДЕО)


17:1711.11.2022

Про те, що Україна будує флот дронів, повідомляє президент Зеленський.

-На фандрейзинговій платформі United24 (https://u24.gov.ua/uk/navaldrones) розпочався збір коштів на перший у світі український флот морських дронів. Маємо захистити акваторії наших морів і мирні міста від російських ракет, які запускають із кораблів. Морські дрони також допоможуть розблокувати коридор для цивільних суден, які везуть зерно для всього світу. Упевнений, мільйони людей підтримають цей важливий напрям оборони України. Як це працює, усі вже бачили. І це лише для нашого захисту – на чуже ми не претендуємо.

Як повідомив міністра цифрової трансформації Михайло Федоров, вже зібрано на перший морський дрон. Він матиме назву Херсон”.

“Це унікальна і засекречена українська розробка. У вартість входить: дрон, оснащений системою автопілотування, відеопідсистемами, в тому числі нічного бачення, спеціальним зв’язком, захищеним від впливу ворожих засобів РЕБ, резервними модулями зв’язку та бойовою частиною. А також — наземна автономна станція управління, система транспортування і зберігання, центр обробки даних і декілька особливих сюрпризів для наших ворогів”.

Федоров також розповів, що кожну пʼяту ракету Росія запускає з кораблів.

Кошти збираються на 100 морських дронів українського виробництва. Один апарат коштує 10 мільйонів гривень.

“Вони можуть суттєво змінити ситуацію в акваторії Чорного моря. Маленькі та швидкі, дрони здатні успішно атакувати російські кораблі вартістю сотні мільйонів доларів”, – написав він.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна будує флот морських дронів. Перший називатиметься “Херсон” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube