У українських мусульман змінився муфтій – попередній з червня служить у ЗСУ парамедиком


16:4608.11.2022

Львівський імам шейх Мурат Сулейманов став муфтієм (вища духовна особа у мусульман-сунітів) Духовного управління мусульман України «Умма».

У вівторок, 8 листопада, про призначення нового муфтія повідомив колишній муфтій Саід Ісмагілов на сторінці у Facebook, пише Zaxid.net.

«Новим муфтієм Духовного управління мусульман України «Умма» обрано імама мусульман Львова і Галичини шейха Мурата Сулейманова. Це один з найосвіченіших мусульманських релігійних діячів України», – йдеться у повідомленні Саіда Ісмагілова.

Мурату Сулейманову 32 роки, він народився в Криму в родині кримських татар. Шейх Мурат закінчив школу Коран-хафізів та знає весь Коран напам’ять. Також він має диплом Єменського університету, шейх Мурат є головою всеукраїнської асоціації з вивчення Корану. З 2015 року Мурат Сулейманов є імамом мусульман Львова. Впродовж шести років він був заступником муфтія.

До слова, впродовж 13 років муфтієм українських мусульман був Саід Ісмагілов. Однак у червні цього року Саід Ісмагілов склав свої повноваження і зараз служить у ЗСУ, він водій-парамедик, евакуйовує поранених вояків з поля бою. Від червня обов’язки муфтія виконував Мурат Сулейманов, тепер же ж він офіційно став муфтієм – головним релігійним діячем українських мусульман.

Як повідомляло Інше ТВ, Глава УГКЦ Святослав привіз Папі в Рим уламок “гуманної” російської міни (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У українських мусульман змінився муфтій – попередній з червня служить у ЗСУ парамедиком' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube