Влада прогнозує хороші новини щодо полонених


11:0602.11.2022

Українська влада працює над тим, щоб звільнити всіх полонених, які знаходяться у руках окупантів і, можливо, вже цього тижня буде здійснено черговий обмін, заявив омбудсмен України Дмитро Лубинець в ефірі телемарафону, пише Кореспондент.

За словами Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Координаційний штаб із поводження з військовополоненими перебуває у постійному контакті з російською стороною, але переговори йдуть досить важко.

“Це тривалий процес, але наше завдання повернути абсолютно всіх. Поки що ми всіх не повернемо, як цивільних, так і військовополонених, наша робота не буде виконана до кінця. Тому, повірте, ми всі цим постійно займаємося”, – заявив Лубинець.

Омбудсмен додав, що Україна неодноразово пропонувала РФ відійти від практики точкових обмінів та здійснити масштабний обмін “усіх на всіх”, але завжди отримувала відмову.

“Поки що РФ від цього відмовляється. Чому – складно сказати. Можливо, таким чином вони залишають за собою право десь розтягувати цей процес, когось довго погоджувати. І не хочу забігати вперед, але сподіваюся, що і цього тижня у нас будуть позитивні новини”, – сказав Лубинець.

Читайте: З 24 лютого більше тисячі українців визволили з російського полону, – ГУР МО

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Влада прогнозує хороші новини щодо полонених' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube