Військові нагородили сумського пенсіонера – на початку війни він пригнав їм російський танк (ВІДЕО)


10:5425.10.2022

Пенсіонера Олександра Чорномаза із села Самотоївка на Сумщині нагородили за трофейний російський танк.

Про це повідомляє Суспільне. Суми.

Чоловікові вручили нагороду від командування оперативно-тактичного угрупування “Суми” за операцію із захоплення військової техніки ворога.

Зазначається, що через 50 років після строкової служби, пенсіонер зумів завести і проїхати 30 км на сучасному танку, залишеному ворогом. Це сталося ще на початку березня, коли окупанти тримали в облозі Суми.

Олександр Чорномаз розповів, що росіяни заїхали в Самотоївка ще на початку вторгнення в лютому, вигнали місцевих жителів та зайняли їхні хати, а потім почали обстрілювати навколишні міста й села з танків, артилерії, систем реактивного залпового вогню.

Коли Олександр їхав у Суми на своїй старенькій машині записуватися в тероборону, він побачив край дороги танк  – і запропонував командиру його привезти. Але танк виявився несправним.

“Машина не заводилася. Я зняв акумулятор, але тут прийшло повідомлення, що до нас рухається колона російських танків. Ми поховалися в посадку, колона проїхала повз. У нас була інформація про 13, а ми нарахували лише 12. Ми пересиділи колону, а потім коли вони проїхали, вирушили. Далі при дорозі побачили один із танків. Заліз у нього – там усе на автоматиці. Хто колись був у танку, розбереться, завів – танк завівся. Так і поїхали”, – розповідає Чорномаз.

Як уточнюється, трофеєм виявився Т72Б3 – один з новітніх танків армії рф, випущений 2014 року.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Військові нагородили сумського пенсіонера – на початку війни він пригнав їм російський танк (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube