Експерти назвали старі телефони, які не варто викидати – тепер вони на вагу золота (ВІДЕО)


07:0423.10.2022

Багато користувачів зберігають вдома старі мобільні телефони, які можна дорого продати поціновувачам. Дослідники з британської компанії Protect Your Bubble розповіли, які моделі можна найвигідніше продати на сучасному ринку, передає Daily Mail.

Список очолює Motorola DynaTAC 8000X і не дивно, адже він став найпершим у світі мобільним телефоном. Нині його середня ціна на інтернет-майданчику eBay складає 1 776 фунтів стерлінгів ($1 965). Цікаво, що в 1985 році він продавався майже вдвічі дорожче — 3 000 фунтів стерлінгів, і далеко не кожен міг дозволити собі таке диво техніки, нагадує Фокус.

Другим за вартістю ретро-мобільником назвали HTC Touch Diamond2, який вийшов у 2009, на рік пізніше за iPhone 3G другого покоління від Apple, і позиціонувався як “персональний цифровий помічник” на базі Windows. У 2022 році такий гаджет продали за 542,90 фунтів ($600), хоча 13 років тому він коштував приблизно $145. Це був перший сенсорний пристрій із простим інтерфейсом TouchFLO 3D, який став альтернативою гаджетам Apple.

Трійку лідерів замикає перша модель iPhone, яку називають iPhone 2G. Як з’ясували дослідники, у Великій Британії її середня ціна становить 542 фунти або майже $600. Друге покоління смартфонів Apple також цінується колекціонерами — здебільшого за нього пропонують $333.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Експерти назвали старі телефони, які не варто викидати – тепер вони на вагу золота (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube