Створено програму для зв’язку українських біженців із волонтерами по всьому світу. Як підключитися


08:5020.10.2022

Канадська технологічна компанія OneIQ Corp створила мобільний застосунок YesHelp, який дозволяє українським біженцям зв’язуватися з волонтерами у понад 60 країнах, щоб отримати потрібну допомогу. Нова програма доступна для користувачів Android та iOS, завантажити можна на App Store або Google Play, пише УНН.

«Цього року близько 9,5 мільйонів людей були змушені покинути Україну, щоб знайти мир, спокій і безпеку. Сміливі жінки, багато з яких мають дітей, зараз потребують реальної допомоги. Люди, які не мають часу займатися бюрократією, тому що вони шукають житло, їжу, одяг і транспорт. Ось чому застосунок YesHelp має необхідні налаштування для них – щоб кожен, хто може надати практичну допомогу, міг бути поруч із тими, хто її потребує. Незалежно від того, де вони перебувають», – ідеться у повідомленні.

Мобільний застосунок YesHelp оснащено унікальною ID-валідацією, обміном повідомленнями та конфіденційність даних.

1. Особистість кожного підтверджується в один клік за допомогою біометричних даних і ID-перевіркою за фото, що широко використовується фінансовими та державними установами в понад 60 країнах. Перевірка на пристрої без передавання даних на зовнішній сервер додає впевненості та довіри.
2. Чат у додатку дозволяє зберігати конфіденційність розмов і ставити запитання перед тим, як ділитися контактними даними або зустрічатися в реальному житті.
3. Особисті дані, такі як електронна адреса та телефон, є прихованими від інших користувачів.

Крім того, програма має вбудований автоматичний переклад на основі штучного інтелекту для полегшення комунікації.

Реєстрація займає всього декілька хвилин:

  • Авторизація за допомогою облікового запису Apple, Facebook, Google, LinkedIn або Microsoft.
  • Верифікація особи за допомогою паспорта, посвідчення водія або іншого офіційного документа.
  • Заповнення особистих даних.

Зараз команда розробників працює над додатковими функціями.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube