СБУ закликає українців не поширювати фото та відео наслідків російських обстрілів


17:5711.10.2022

Служба безпеки України закликає українців не знімати та не оприлюднювати фото та відео наслідків ворожих обстрілів, інформує УНН.

У відомстві підкреслюють, що «невинний» запис може бути використаний не тільки російськими пропагандистами, а й російськими військовими – які, побачивши наслідки своїх ударів, можуть завдати їх повторно і точніше.

Саме так сталося із чоловіком, який поділився з друзями власним відео атаки дронів-камікадзе, де було чітко видно масштаби ураження об’єкта критичної інфраструктури.

Цитата

«Мої знайомі поширили це відео в інтернеті. Потім його використали пропагандистські ЗМІ для проведення спеціальних інформаційно-психологічних операцій проти України. Я усвідомлюю, що мої відеоматеріали могли бути використані у тому числі для коригування точності завдання ударів», – зізнається він.

Як заначається, за подібні дії передбачена кримінальна відповідальність.

Правоохоронні органи активно відпрацьовують кожен випадок поширення таких відео в мережі «Інтернет». Вживаються всі необхідні пошуково-процесуальні дії зі встановлення та притягнення фігурантів до відповідальності.

Читайте: СБУ взяла в полон “вагнерівців”, вони розповідають про катівні (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'СБУ закликає українців не поширювати фото та відео наслідків російських обстрілів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube