Війна майже не змінила рівень щастя українців – соцопитування


14:4010.10.2022

Соціологи з’ясували, що порівняно з груднем 2021 року та вереснем 2022-го показники щастя серед українців практично не змінилися. Опитування було проведено КМІС, пише Кореспондент.

За 2 місяці до повномасштабного російського вторгнення 71% українців вважали себе щасливими, а 15% навпаки – не вважали себе такими. Станом на вересень 2022 року 68% українців вважали себе щасливими, не вважали себе щасливими – 13%.

Як і раніше, зберігається тенденція, що щасливіші молодші та заможні респонденти. При цьому із Заходу до Сходу знижується частка тих, хто щасливий. Зокрема, серед респондентів, які до 24 лютого 2022 року жили на Сході, більшість вважають себе щасливими.

Водночас порівняно з груднем 2021 року найбільш помітне зниження частки щасливих респондентів на Сході з 69% до 59%.

Зазначається, що на рівень щастя впливають багато чинників, наприклад, поведінка дітей, інтимні стосунки, стосунки з друзями тощо. І хоча матеріальні умови життя значно погіршилися і багато хто страждає від розлуки зі своїми сім’ями, але є фактори, що підвищують рівень щастя. Значно зросла згуртованість суспільства, зменшились регіональні розбіжності, зросла цінність держави для населення України, зросла взаємопідтримка, покращав соціально-психологічний клімат. Все це підвищує рівень щастя українців.

Читайте: Третя хвиля обстрілів по Україні, “мопеди” летять з Білорусі і Криму

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Війна майже не змінила рівень щастя українців – соцопитування' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube