Вибух на Керченському мосту штовхає путіна до ухвалення стратегічного рішення щодо півдня України, – CNN


10:0709.10.2022

Вибух Кримського мосту прискорює стратегічний вибір президента росії володимира путіна щодо окупації росією півдня України. Про це інформує УНН з посиланням на CNN.

Вся присутність російської армії в Україні показує, що вона вже була погано забезпечена, керована та відступала. Зараз можуть знадобитися хиткі поромні переправи в погану погоду або дуже небезпечні вантажні повітряні рейси для посилення військових перевезень до Криму та на лінію фронту.

Цитата

“Україна з повільною терплячою точністю націлилася на старіючу транспортну залежність росії — зокрема на її залежність від залізниці. Спочатку Ізюм, що призвело до розвалу навколо Харкова. Потім Лиман, який веде до розмивання контролю окупантів над Донецьком і Луганськом. А тепер Керченський міст, який був життєво необхідним для всього, за що рф намагається втриматися на півдні”, — йдеться у повідомленні.

Зараз путін стикається з низкою швидких і болісних рішень, усі з яких серйозно перешкоджатимуть його безперервній пихатості та нахабності перед ознаками повільної поразки, що з’являються.

До того ж путін стоїть перед важким вибором: додатково зміцнити його виснаженими силами, які стикаються з проблемами поповнення запасів, або частково вивести свою армію, щоб переконатися, що їхні значні ресурси на півострові не будуть відрізані.

Він повинен вибрати між тим, щоб живити свої більші амбіції меншими шансами на успіх, або об’єднати сили навколо мети, яку він має більше шансів досягти.

Читайте: Колаборанти вивозять сім’ї подалі від фронту, з Херсонщини – в Крим, – Генштаб

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вибух на Керченському мосту штовхає путіна до ухвалення стратегічного рішення щодо півдня України, – CNN' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube