В Україні хочуть запровадити універсальну соціальну допомогу. Кому і за яких умов (ВІДЕО)


08:0208.10.2022

У квітні 2023 року в Україні мають запровадити універсальну соціальну допомогу українцям, які опинилися у непростих життєвих ситуаціях.

Про деталі розповіла Соціальній інформаційній платформі перший заступник міністра соцполітики Дар’я Марчак.

Вона повідомила про те, що виплати прив’яжуть до фінансово-майнового стану українця, що дозволять охопити велику кількість людей, яким зараз потрібна допомога.

Наразі триває робота над документами, його планують подати до ВРУ вже цієї осені та найближчим часом отримати його схвалення. Марчак зазначила, що у квітні в Україні вже запровадять універсальну соцдопомогу.

“Починаючи орієнтовно з квітня 2023 року ми зможемо запровадити такий універсальний інструмент підтримки. І один із нюансів цього інструменту – це те, що ми хочемо уникнути показника прожиткового мінімуму і запровадити певний базовий показник і порівнювати доходи, які отримує сім’я з ним. І якщо сім’я отримує дуже низькі доходи з усіх джерел, тоді надаватиме фінансову підтримку такій сім’ї від держави”, – пояснила все робили інновації заступник міністра соцполітики.

Вона також розповіла про те, що людина отримуватиме допомогу від держави протягом певного часу, доки вона не знайде роботу, не зможе влаштувати справи та повернутися до життя.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Україні хочуть запровадити універсальну соціальну допомогу. Кому і за яких умов (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube