НБУ ввів в обіг нову обігову пам’ятну монету “Сили територіальної оборони Збройних Сил України”


09:3804.10.2022

Понад сто тисяч українців стало до лав ТРО. Ось уже 222-й день вони тримають стрій та захищають Україну як справжні воїни.

Тому 3 жовтня НБУ ввів в обіг нову обігову пам’ятну монету “Сили територіальної оборони Збройних Сил України”.

Про це повідомили в НБУ, передає Інше ТВ.

Обігова пам’ятна монета “Сили територіальної оборони Збройних Сил України” номіналом 10 гривень продовжує серію “Збройні Сили України”. На реверсі монети зображено дві стилізовані фігури військовослужбовців, а також логотип та гасло Сил територіальної оборони ЗСУ: “Готові до спротиву”.

Аверс монети – ідентичний із аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року, на ньому в центрі в обрамленні давньоруського орнаменту зображено номінал монети, рік карбування та герб України.

Над її створення працювали художники: Вадим Балановський (реверс), Володимир Дем’яненко (аверс) та скульптори: Роман Чайковський, Володимир Дем’яненко.

Тираж монети – 10 000 000 штук (у тому числі 500 000 штук – сувенірна продукція у вигляді спеціально оформлених роликів).

Реалізація таких монет як нумізматичної продукції банками-дистриб’юторами не здійснюватиметься. Національний банк передаватиме обігові пам’ятні монети банкам та СІТ-компаніям для подальшого видавання клієнтам та/або приймання від клієнтів як звичайних обігових монет номіналом 10 гривень.

У такий спосіб поступово в готівковий обіг буде введено майже 10 млн таких обігових пам’ятних монет. Тож вам може поталанити й ви отримаєте її під час розрахунків у торгівельній мережі.

Водночас частина тиражу буде сформована в спеціально оформлені ролики. До ролика входитиме 40 монет. Їх реалізовуватимуть банки-дистриб’ютори (АТ АБ “УКРГАЗБАНК”, АТ “АБ “РАДАБАНК”, АТ “ТАСКОМБАНК”, АТ КБ “ПриватБанк”) як сувенірну продукцію. Тираж роликів – 12 500 штук.

Як повідомляло Інше ТВ, НБУ розповів про результати збору коштів “Монета за донат для ЗСУ”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'НБУ ввів в обіг нову обігову пам’ятну монету “Сили територіальної оборони Збройних Сил України”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube