У Британії найбільший спалах пташиного грипу в історії


13:5603.10.2022

На цей час довелося знищити понад 3 мільйони птахів, а на усьому південному заході Англії запроваджено зони запобігання пташиному грипу.

Постачання різдвяних індичок може опинитися під загрозою, якщо найбільший в історії Великої Британії спалах пташиного грипу продовжить поширюватися, заявив Національний союз фермерів, повідомляє Кореспондент.

На цей час довелося знищити понад 3 мільйони птахів, а на усьому південному заході Англії запроваджено зони запобігання пташиному грипу.

Пташиний грип було виявлено у 155 місцях по всій Великій Британії.

У той час як популяції диких птахів серйозно постраждали, птахівники все більше переймаються своїми домашніми птахами.

“Якщо пташиний грип, наприклад, потрапить до індички, це може викликати реальні проблеми з поставками напередодні Різдва. Реалії цього дуже суворі”, – сказав Джеймс Моттерсхед, голова Ради з птахівництва.

27 вересня Міністерство довкілля, продовольства та сільського господарства (DEFRA) розширило зони запобігання пташиному грипу після низки виявлених випадків.

Тепер за законом власники повинні дотримуватись суворих заходів біологічної безпеки – власники понад 500 птахів тепер зобов’язані обмежити доступ на ділянку для людей, які не мають відношення до виробництва.

На цей час фермери отримують компенсацію тільки за вибракування здорових птахів, але не за тих, що загинули від хвороби, і не за подальші збитки.

Читайте: Украинцы с симптомами гриппа или ковида могут открывать е-больничный дистанционно, – Ляшко© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube