Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з паломниками-хасидами в Умані щодо заходів безпеки


22:4123.09.2022

Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з паломниками, які прибули до Умані на святкування Рош Гашана, щодо обмежень та заходів безпеки, пов’язаних із військовою агресією РФ.

“Під час робочих зустрічей з рабинами-хасидами представники силових структур наголошують на дотриманні правил та обмежень, які діятимуть під час паломництва. Через повномасштабне вторгнення Росії цьогоріч наявні вимоги є суворішими. Їхня основна мета – забезпечення повноцінної безпеки на території Умані в умовах війни”, – йдеться у повідомленні Черкаської обласної поліції, пише Iнтерфакс.

В облполіції зазначають, що віруючі, які сповідують брацлавську течію хасидизму, масово прибувають до Умані на святкування Рош Гашана.

“У місті органами виконавчої влади було ухвалено низку обмежень, які поширюються і на місцевих жителів, і на іноземних гостей. Правоохоронці зустрілися з рабинами-хасидами, щоб розповісти про заходи безпеки, які діятимуть під час паломництва”, – інформують в облполіції.

“Серед основних (обмежень) – це ретельна перевірка на пунктах пропуску, дотримання комендантської години, перебування на вулицях міста з документами, що посвідчують особу, заборона вживання спиртних напоїв та реагування на сигнали “Повітряна тривога”, – повідомив заступник начальника ГУ Нацполіції у Черкаській області Сергій Коваленко.

В обласному главку нагадують, що правоохоронці рекомендували паломникам цього року утриматись від візиту до України на святкування Рош Гашана.

“Це пов’язано з тим, що Росія може використати приїзд іноземців для провокацій. Проте представники єврейської громади зазначили, що у такий спосіб демонструють віру в українських військових. Рабини зазначають, що приїдуть найбільш релігійні паломники, які поінформовані про правила безпеки та обмеження, що діють на території України та у місті Умань”, – наголошується в повідомленні поліції.

Читайте: До Умані прибули вже 4000 паломників-хасидів

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з паломниками-хасидами в Умані щодо заходів безпеки' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube