У Львові почали виготовляти дитячі бронежилети – для евакуації дітей із зон бойових дій (ФОТО)


19:3822.09.2022

Львівський оборонний кластер розпочав виробництво бронежилетів для дітей, їх використовуватимуть для евакуації, повідомила LIGA.net пресслужба підприємства. 

У бронежилеті використано як захисний елемент надвисокомолекулярний балістичний поліетилен. Також при виробництві використовують матеріали, з яких виробляють армійське спорядження.

У Львові почали виготовляти дитячі бронежилети - для евакуації дітей із зон бойових дій (ФОТО) 1
У Львові почали виготовляти дитячі бронежилети - для евакуації дітей із зон бойових дій (ФОТО) 4
У Львові почали виготовляти дитячі бронежилети - для евакуації дітей із зон бойових дій (ФОТО) 3

Характеристики бронежилета: виконаний як стандартний рятувальний жилет, тому швидко знімається і одягається; яскраві кольори і світловідбивні смуги; подвійне перекриття у ділянці серця, прозора кишеня спереду для інформації; ручка для евакуації на спині. Вага в залежності від розміру — від 2 до 3, 5 кг.

Бронежилет 1-го класу захисту та відповідає ДСТУ 8782:2018; протиуламкова стійкість V50 не менше 500 м/с за стандартом Stanag 2920. Три розміри для вікових груп: 4-6, 7-10, 11-14 років.

Шолом стандарту NIJ III A – військовий шолом (розмірів S та M). Кавер для шолома розроблений під колір бронежилета і має світловідбивні смуги.

Орієнтовна собівартість виробництва бронежилета –  220 доларів (залежно від розміру). Вартість комплекту разом з каскою — близько 500-550 доларів. Усі комплекти передаватимуться безкоштовно.

Триває виробництво першої партії бронежилетів, що готуються до передачі і тестування в умовах евакуаційних заходів. Модель погоджена з Ювенальною превенцією, проходить необхідну сертифікацію та випробування.

До розробки було залучено Харківський завод засобів індивідуального захисту (ХЗЗІЗ) та спеціаліста з військового екіпірування, тактичного спорядження та індивідуальних засобів балістичного захисту Каліна Дімітрова. Наразі евакуаційні бронежилети для дітей в світі серійно не виробляють.

ЛОК – волонтерська організація, яка від початку широкомасштабного вторгнення Росії координує виробництво бронежилетів для Сил Оборони України (безкоштовно передано вже понад 80 тисяч бронежилетів). ХЗЗІЗ – 8 років досвіду, розробляли та постачали бронежилети і тактичне спорядження українським військовим та правоохоронцям, а також підрозділам НАТО.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube