«Ласкаво просимо до пекла»: Укрпошта випустила конверт з російським диктатором


13:0020.09.2022

Укрпошта сьогодні, 20 вересня, випустила  маркований художній конверт «Ласкаво просимо до пекла», на якому зображений найбільший ворог України – російський диктатор путін – в день, коли мужні українські воїни знищать окупантів і прийдуть нищити його.

Про це повідомили в пресслужбі АТ «Укрпошта», передає Інше ТВ.

На конверті зображено ескіз, який Роман Чалий створив в рамках конкурсу для поштової марки «Доброго вечора, ми з України». Тоді українці саме за ідею зобразити момент, коли російський диктатор зустрічається з українським воїном ЗСУ, віддали 200 тис голосів. Цього не вистачило для перемоги в конкурсі на ескіз марки, але було достатньо, щоб доповнити філателістичну серію воєнного часу ще одним конвертом.

«Сподіваємося, цей конверт, як і свого часу марка «Русскій воєнний корабль, іді…», буде пророчим, і дуже скоро ми почуємо гарні новини. Тож чим більше людей, купуючи конверт, повторить його назву і спрямує побажання в адресу найбільшого ворога України, тим більше шансів, що колективне бажання матеріалізується. Звичайно, за допомогою наших військових, дипломатів та союзників України в усьому світі», – прокоментували в Укрпошті.

 «Ласкаво просимо до пекла»: Укрпошта випустила конверт з російським диктатором 1
 «Ласкаво просимо до пекла»: Укрпошта випустила конверт з російським диктатором 3

Одночасно з випуском конверту Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку із тризубом і номіналом «U» для друку на конвертах і картках, яка заміняє собою марку із контуром карти України і літерою «V», спаплюженою ворогом.

Тираж конверту – 1 млн примірників. Вартість одного конверту – 15 грн. Конверти доступні для замовлення онлайн – в поштовому маркеті Укрпошти, а також в усіх відділеннях поштового зв’язку.

Як повідомляло Інше ТВ, Укрпошта анонсувала “круті випуски” марок на жовтень© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube