Росіяни провалили “мобілізацію” на окупованій Луганщині – розвідка


18:3319.09.2022

Російські окупанти провалили програму «мобілізації» на захоплених територіях Луганської області. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України, передає УНН.

«Окупанти намагаються мобілізувати чоловіків на територіях Луганської області, які було окуповано у 2022 році. Зокрема у Сєвєродонецьку планувалось знайти 500 чоловіків, які мали поповнити склад 2 армійського корпусу та підрозділи так званої «народної міліції». Наразі програма «мобілізації» повністю провалена», – йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що на зборах місцевих жителів, які представники окупаційної адміністрації провели у селищі Мирне Херсонської області за участі військових рф, обговорювалось питання набору місцевих чоловіків до складу «народної міліції». Було зазначено, що освіта, вік, фізичний та моральний стан не мають жодного значення.

«Окрім цього на зборах обговорювали питання отримання паспортів рф та майбутнього пенсійного забезпечення. Представники окупаційної адміністрації розповіли «високий рівень життя» пенсіонерів рф. А також, що кожного з них влада обов’язково щорічно «відправляє у туристичні подорожі», – зазначається в повідомленні.

Читайте: Навіть у разі негайної деокупації тепла у будинках на Луганщині не буде, – Гайдай© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube