Шлюб через Дію злякав деяких холостяків – переживають, що їх одружать, коли вони будуть не при пам’яті


11:2510.09.2022

Поки одні захоплюються можливостями, які перед нами відкриває “Держава у смартфоні”, інші починають відверто переживати. Наприклад, що їх можуть насильно одружити.

Ця історія із телеграм Михайла Федорова.

-Один з користувачів Дії написав відчайдушний лист. Він висловив своє обурення щодо запровадження можливості одружитися через застосунок усього за кілька кліків. Почнімо з цитати, яка більше нагадує сцену з “Похмілля у Вегасі”, але нехай.

Це не нормально, коли ти пішов спати або тебе накачали чимось, а зранку вже одружений. Ви зруйнуєте долі майже всіх чоловіків, – бідкається користувач.

У своєму листі, написаному 8 вересня, він пропонує ускладнити процедуру верифікації. Мовляв, лише після цього можна буде узаконювати такий шлюб через Дію. Він наголошує на важливості відеопідтвердження. У ньому потрібно буде або станцювати, або присідати, або показувати складні емоції.

Мовляв, усе це складно буде робити людині, котра не при тямі. Причому, наполягає користувач, все це має тривати бодай 10 секунд, щоб уникнути – увага – “хитрих викрутасів, наче у ляльковому театрі”.

Шлюб через Дію злякав деяких холостяків - переживають, що їх одружать, коли вони будуть не при пам'яті 1
Шлюб через Дію злякав деяких холостяків - переживають, що їх одружать, коли вони будуть не при пам'яті 3

Раніше Михайло Федоров розповів, що “тепер можна одружитися, навіть якщо забули паспорт вдома”. Для цього в органах ДРАЦС запрацювала можливість скористатися шерингом паспорта у Дії.

Пізніше міністр зазначив, що у Дії вміють запускати послуги у два кліки, тож це не так уже й складно буде зробити з одруженням. Мовляв, весілля через “Дія. Підпис” – не така вже й далека реальність.


Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Шлюб через Дію злякав деяких холостяків – переживають, що їх одружать, коли вони будуть не при пам’яті' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube