В планах ЗСУ – повернути Херсонщину до кінця року, – CNN


21:5207.09.2022

Через тиждень після початку контрнаступальних операцій українські війська досягають успіхів на півдні та мають мету повернути більшу частину окупованої Росією Херсонськох області до кінця цього року.

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що минулого тижня відбулися наймасштабніші наземні наступи українців з початку вторгнення Росії. За словами високопоставленого американського чиновника, США спостерігали, як українські сили досягли певного успіху в атаці на російські лінії постачання з наміром відрізати та ізолювати окупантів, які зараз дислокуються на захід від річки Дніпро.

Прес-секретар Пентагону бригадний генерал Патрік Райдер зазначив, що в Херсонській області спостерігаються триваючі наступальні операції українських сил. Він також додав, що США знає про відбиття Україною деяких селищ.

За словами українських чиновників, мета полягає в тому, щоб захопити принаймні всю територію на північ чи захід від Дніпра, включаючи не лише місто Херсон, а й Нову Каховку, де знаходиться гідроелектростанція, а також канал, який постачає воду до Криму.

У той же час українські війська посилили атаки на сході України, щоб перешкодити Росії перекинути сили на південь для відбиття там українського контрнаступу.

Видання пише, що останніми днями українські сили просунулися до російських ліній постачання на південь від Харкова, звільнивши при цьому кілька сіл і міст.

Зазначається, що нинішній наступ на півдні є широкомасштабним – понад 100 миль у ширину – щоб не дати російським підрозділам зосередитися на одній точці.

Офіційні особи США визнають, що українська мета повернути Херсон до кінця 2022 року є амбітною, але залишається можливою, якщо Україна продовжить досягати прогресу в своїх поточних операціях.

Українські сили планують довгу і жорстоку кампанію з повернення підконтрольної Росії території. Очікується, що нинішній український наступ триватиме до весни, при цьому деякі атаки тепер призначені для підготовки поля бою до запланованих наступів протягом наступних кількох місяців.
Україна протягом кількох місяців публічно сигналізувала про свій намір почати великий контрнаступ, щоб повернути території, втрачені під час шестимісячної війни.
І ще до того, як українські сили почали посилювати ракетно-артилерійський обстріл лінії фронту на півдні України, Київ активно заважав російським зусиллям з поповнення запасів і командуванню в регіоні.
Під час підготовки до нинішнього українського контрнаступу США закликали Київ обмежити операцію як за цілями, так і за географією, щоб уникнути надмірного розширення й ув’язування на кількох фронтах, як раніше повідомляли CNN численні американські та західні офіційні особи, а також українські джерела.
За словами джерел, ці обговорення передбачали участь у “військових іграх” із Києвом – аналітичних навчаннях, які були покликані допомогти українським силам зрозуміти, які рівні сил їм необхідно зібрати, щоб домогтися успіху в різних сценаріях.
Спочатку українці розглядали можливість ширшого контрнаступу, але останніми тижнями звузили свою місію на півдні, в Херсонській області, раніше заявляли американські та українські офіційні особи.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В планах ЗСУ – повернути Херсонщину до кінця року, – CNN' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube