Європейською премією “M100 Media Award” за захист свободи слова нагороджений весь народ України, – DW


17:4306.09.2022

Престижною німецькою премією в галузі ЗМІ «M100 Media Award» цього року нагородили народ України «за мужність та стійкість у боротьбі проти російського вторгнення”. Таке рішення Рада премії винесла сьогодні, 6 вересня. Від імені народу України нагороду отримає 15 вересня Володимир Кличко, повідомляє видання «Deutsche Welle», пише ЛБ.

«Жоден народ світу в останні кілька місяців не демонстрував настільки пристрасно цінність свободи. Україна веде героїчну боротьбу за свої цінності та захищає їх день за днем уже багато місяців», – йдеться у заяві Ради премії.

Церемонія вручення нагороди відбудеться 15 вересня у Потсдамі. Від імені українського народу премію отримає як «голос з Києва» Володимир Кличко, брат мера Києва Віталія Кличка. Промову виголосять посол США в Німеччині Емі Гатман і колишній голова Європейської ради Дональд Туск. З політичною промовою на церемонії виступить канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Премію «M100 Media Award» присуджують з 2005 року за внесок у захист свободи ЗМІ та свободи слова, а також у зміцнення демократичних принципів і взаєморозуміння у Європі. Раніше премію отримували ексміністр закордонних справ Німеччини Ганс-Дітріх Геншер, засновник організації «Лікарі без кордонів», французький журнал Charlie Hebdo та інші.

У травні неурядовий аналітичний центр США з дослідження міжнародних відносин і проблеми міжнародної безпеки Atlantic Council нагородив весь народ України «За видатне лідерство». Весь народ став лауреатом Atlantic Council вперше.

Читайте: Фінансова допомога Єврокомісії Україні недостатня – прем’єр Польщі

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Європейською премією “M100 Media Award” за захист свободи слова нагороджений весь народ України, – DW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube