Британія розширює програму навчання українських військових


12:5705.09.2022

Британія розширить програму підготовки українських військових. Навчання проходитимуть десятки тисяч бійців. Про це повідомляє Кореспондент.

Бойовий курс продовжено з трьох до п’яти тижнів, більша частина навчання й надалі проходитиме у Великобританії.

Зазначається, що близько 4700 військовослужбовців вже пройшли навчання на військових базах на півночі, південному заході та південному сході Британії з початку навчання у червні, і командири мають намір продовжувати підтримку доти, доки Україні потрібні нові війська для боротьби з вторгненням РФ.

Військові інструктори із восьми інших країн, включаючи Нову Зеландію, Швецію та Нідерланди, об’єдналися зі своїми британськими колегами для проведення розширеної навчальної місії.

За словами міністра оборони Бена Воллеса, це демонструє “нашу спільну рішучість підтримувати Збройні сили України”.

“Ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти українським військовим захистити свої будинки від незаконного та неспровокованого російського вторгнення, і продовжуватимемо робити це стільки, скільки потрібно. Ми підтримуємо Україну”, – заявив він.

Воллес вже чотири рази відвідував місця навчання українських військових, зокрема останній візит відбувся у п’ятницю.

Основний курс, який пропонує Британія, ґрунтується на базовій підготовці піхоти. Він включає поводження зі зброєю, надання першої допомоги на полі бою, маскування і тактику патрулювання.

Додаткові два тижні дозволять отримати більш просунуту підготовку, наприклад, з окопної та міської війни, операцій на транспортних засобах та навчання на полі бою в імітованих бойових умовах.

Навчання проводять підрозділи 11-ї бригади допомоги силам безпеки Британської армії та полку Королівських ВПС разом із міжнародними інструкторами.

Читайте: Війська рф просуваються приблизно на 1 км на тиждень у напрямку Бахмута, – розвідка Британії

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Британія розширює програму навчання українських військових' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube