Барак Обама отримав премію “Еммі” за документальний серіал і став другим президентом США з таким здобутком (ВІДЕО)


21:3404.09.2022

44-й президент США Барак Обама отримав премію “Еммі” в номінації “Найкращий оповідач” за свою роль оповідача в документальному серіалі “Наші чудові національні парки”, який вийшов на Netflix, повідомляє Associated Press.

Над створенням п’ятиепізодного серіалу, в якому представлені національні парки з усього світу, працювала продюсерська компанія Барака та Мішель Обами Higher Ground.

Обама пройшов уже половину шляху для отримання статусу EGOT, що означає наявність перемог у чотирьох найпопулярніших американських преміях у сфері розважального мистецтва: Emmy, Grammy, Oscar, Tony.  На сьогодні цей статус мають 17 людей.

У 2008 році Обама отримав премію Grammy в номінації “Найкращий альбом розмовного жанру” за прочитання своїх аудіокниг “Сміливість надії” та “Земля обітована”. 

Серед інших визначних нагород Барака Обами – Нобелівська премія миру за зусилля у зміцненні міжнародної дипломатії та співпраці між людьми.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Барак Обама отримав премію “Еммі” за документальний серіал і став другим президентом США з таким здобутком (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube