Біля берегів Італії помічено атомний підводний човен російського флоту


10:5704.09.2022

Причини його появи там поки що не встановлені.

Про це повідомляє видання Bild, а також низка інших західних ЗМІ, пише «Слово і Діло».

Так, згідно з повідомленням Bild, за АПЧ зараз стежать аналітики НАТО, намагаючись визначити його тип, місію та скільки часу підводний човен знаходиться біля берегів Італії.

Згідно з іншими даними, вже відомо, що це підводний човен К-266, атомний підводний ракетоносець, який може нести на своєму борту крилаті ракети. При цьому АПЧ подорожує в небезпечній близькості від бази США Сігонелла на території Італії – з цієї бази вилітають американські розвідники, які ведуть розвідку над Середземним і Чорним морями.

Відзначається, що в останні дні російські військові кораблі проявляють надто високу активність в акваторії між Ірландією і Британією. Там були помічені ракетний крейсер «Маршал Устинов», сістершип втопленої в Чорному морі «Москви», а також великий протичовновий корабель (фрегат) «Віцеадмірал Кулаков» та супроводжуючий його танкер забезпечення флоту «Вязьма».

К-266 «Орел» – це російський атомний підводний ракетоносний крейсер проєкту 949А «Антей», приписаний до Північного флоту посії. Може нести на борту ракети П-800 «Онікс» (за іншими даними – у 2017 році модернізований під «Калібри»).

Як повідомляло Інше ТВ, Група ракетних кораблів ВМС США розпочала операції поблизу Балкан

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Біля берегів Італії помічено атомний підводний човен російського флоту' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube