«Внести шматочок цього жаху до центру Праги»: на фестивалі Signal у стоиці Чехії представлять ​​інсталяцію з машин, знищених війною в Україні


08:0204.09.2022

Для показу на фестивалі Signal, що проходитиме у Празі з 13 по 16 жовтня, дизайнер Максим Велчовський готує інсталяцію з покинутих та розбитих у ході воєнних дій автомобілів, привезених з України.

Про це пише «Радіо Прага», передає Інше ТВ.

«Сигнал – це платформа, що відображає сучасні тенденції у мистецтві, дизайні та перформансі. Ми поговорили з кураторами про те, що було б непогано торкнутися теми страшної війни, яка йде недалеко від нас, і внести шматочок цього жаху до центру Праги», – повідомив дизайнер.

«Розстріляні та знищені війною автомобілі ми привеземо на Маріанську площу, де вони виступатимуть у ролі світлових об’єктів та символічно висвітлюватимуть вулицю Гусова, Маріанську бібліотеку, політичні та культурні установи», – повідомив Велчовський.

Цього року фестиваль пройде вже вдесяте. Загалом на фестивалі буде представлено 15 інсталяцій.

Як повідомляло Інше ТВ, У Кривому Розі діє своя «експозиція» підбитої російської техніки (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Внести шматочок цього жаху до центру Праги»: на фестивалі Signal у стоиці Чехії представлять ​​інсталяцію з машин, знищених війною в Україні' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube