росія повністю зупинила “Північний потік” на невизначений термін


06:0703.09.2022

Газпром повідомив про зупинення постачання газу через “Північний потік”, нібито виявлено несправності газотурбінного двигуна. Про це інформує УНН.

«При проведенні регламентних робіт на газоперекачуючому агрегаті Trent 60 (ГПА №24) КС «Портова», що виконуються спільно з представниками компанії Siemens, виявлено витік масла з домішкою герметизуючого складу по роз’ємам клемних з’єднань кабельних ліній датчик швидкості ротора низького та проміжного тиску. Виявлено масло на кабельному роз’ємному з’єднанні приєднувальної плити BPE2, що входить до складу двигуна. Масло також виявлено в районі кабельної лінії у зовнішній клемній шафі системи автоматичного управління ГПА зовні шумо-теплоізолюючого кожуха. Акт виявлення витоку олії підписаний також представниками компанії Siemens», – йдеться у повідомленні.

Деталі

Газпром повідомляє, що виявлені несправності пошкодження не дозволяють забезпечити безпечну безаварійну експлуатацію газотурбінного двигуна. У зв’язку з чим необхідно вжити відповідних заходів та призупинити подальшу експлуатацію газоперекачувального агрегату Trent 60 у зв’язку з виявленими грубими порушеннями.

«До усунення зауважень до роботи обладнання транспортування газу газопроводом “Північний потік” повністю зупинено», – йдеться у повідомленні.

Читайте: Єврокомісія не очікує, що Росія перезапустить “Північний потік”, − Bloomberg

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'росія повністю зупинила “Північний потік” на невизначений термін' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube