Як і хто буде вчити українських пілотів літати на американських Ф-16


08:0230.08.2022

Українські ВПС витримали шість місяців війни проти набагато більших і досконаліших російських сил, але американські законодавці побоюються, що Росія може здобути перевагу в повітрі в міру того, як війна триває, якщо українські пілоти не будуть оснащені та не навчені керувати сучасними західними літаками, такими як Ф-16.

Навчання льотчиків Повітряних сил Збройних Сил України польотам на американських винищувачах F-16 може проводитися за тренувальною програмою, яку кілька десятиліть використовують для румунських ВПС.

Про це йдеться у статті Air Force magazine, повідомляє Ліга.

Командування навчання та підготовки ВПС США має курс для пілотів країн-партнерів та союзників, який можна адаптувати для України. Це шестимісячний курс початкової кваліфікації ANG International Initial Qualification (Advanced).

Румунські ВПС завершують перехід від радянських МіГ-21 до збудованих у США F-16. Їхні льотчики проходять навчання на авіабазі Національної гвардії Морріс, штат Арізона.

Полковник Брант А. Патнем, заступник командира 162 авіакрила в Моррісі, бачив, як покоління східноєвропейських льотчиків-винищувачів, таких як румунські, закінчували американські навчальні програми, і він вважає, що українці досягнуть успіху в цій програмі.

“Згідно з тим, що я чув, я думаю, що вони ідеально впишуться в те, чим ми тут займаємося”, – сказав він в інтерв’ю журналу Air Force Magazine.

Представник ВПС США сказав, що іноземні льотчики-винищувачі в США зазвичай починають з кількох тижнів на навчально-тренувальному літаку Т-6, потім проводять кілька місяців, літаючи на швидшому Т-38. Після закінчення навчання пілот може записатися на базовий курс бойових льотчиків.

Більша частина курсу використовує модель F-16C, оскільки більшість пілотів літатимуть на одномісних літаках, коли повернуться додому.

Випускники курсу досягають рівня підлеглого головному екіпажу і, як очікується, продовжать літати під наглядом ще протягом 500 годин.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Як і хто буде вчити українських пілотів літати на американських Ф-16' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube