ЄС пропонує нову освітню програму для українських військових. Чому можуть навчити?


06:3530.08.2022

Європейський Союз може організувати для Збройних Сил України снайперську, саперну та офіцерську підготовку у межах нової навчальної місії. З такою пропозицією звернеться голова зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель до глав МЗС країн ЄС на зустрічі, яка відбудеться 29-31 серпня у Празі.

Про це повідомляє Bloomberg.

Bloomberg посилається на неофіційний документ, направлений країнам-членам зовнішньополітичним підрозділом ЄС, де загалом викладено програму навчання українських військових, яку офіційно запропонує Боррель.

Як зазначається, Київ визначив деякі конкретні потреби щодо навчання українських військовослужбовців, зокрема для медичних, саперних та снайперських завдань, а також у різних видах підготовки офіцерів.

Якщо країни ЄС погодяться з цією пропозицією, її треба буде погодити з ЗСУ та провести консультації з партнерами, включно зі США та Великою Британією.

Як зазначається, у межах спільної політики Євросоюзу в галузі безпеки та оборони ЄС вже заснував військові навчальні місії у Центральноафриканській Республіці, Мозамбіку та Малі.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'ЄС пропонує нову освітню програму для українських військових. Чому можуть навчити?' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube