Наступальна операція на Півдні буде довгою і непростою, – ОК “Південь”


21:1429.08.2022

Пробити першу лінію оборони російських військ на Херсонському напрямку вдалося після тривалого вогневого контролю тимчасово окупованої території.

Прорвати оборону противника на південному фронті ЗСУ вдалося завдяки моральному виснаженню передових підрозділів ворога.

Про це повідомила в коментарі ТСН.19:30 речниця оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

За її словами, ворог накопичував свої сили на південному напрямку, водночас ЗСУ тривалий час тримали під вогневим контролем окуповану територію для того, щоб “відкоригувати” його запаси, логістику тощо. 

“Коли вони виставили попереду ті підрозділи, які були найбільш морально виснажені, наші війська змогли їх прорвати”, – зазначила Гуменюк.

Речниця ОК “Південь” зауважила, що українські військові все ще продовжують свою роботу. Оскільки наступальна операція заповідається довгою і непростою, подробиць перших успішних дій ЗСУ на південному фронті вона не повідомила.

“Ми не могли тримати позитивну новину, яку ми всі чекали, нам треба було підтримати людей, які в окупації вже довготривалий час і можливо десь в глибині душі починали втрачати віру. Але просимо розуміння, що на цьому треба і обмежитися. Навіть радісні новини треба вживати обмеженими дозами, для того, щоб радість була повноцінною”, – наголосила Наталія Гуменюк.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Наступальна операція на Півдні буде довгою і непростою, – ОК “Південь”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube