Глава Нафтогазу закликав українців запасатися ковдрами: для декого це буде єдина можливість зігритися


20:5128.08.2022

Жителям України необхідно підготуватися до зими, оскільки температура в приміщеннях буде нижче 20°C.

Про це повідомив голова “Нафтогазу” Юрій Вітренко в інтерв’ю The Guardian.

За його словами, температура в приміщеннях буде на рівні 17-18°C, що приблизно на чотири градуси нижче норми. При цьому сам опалювальний сезон почнеться пізніше і закінчиться раніше, ніж зазвичай.

Вітренко також порадив українцям запостити теплим одягом і ковдрами на випадок, якщо температура на вулиці впаде до -10 градусів.

Глава “Нафтогазу” підкреслив, що багато аспектів проведення опалювального сезону залежать від допомоги міжнародних партнерів, оскільки Україні потрібні кошти для імпорту газу.

“Без фінансової підтримки нам буде не вистачати газу, а це буде означати, що у нас будуть дуже високі ризики виходу з ладу енергосистеми. Будуть відключення на великих ділянках”, – підкреслив Вітренко.

Також він додав, що Україні необхідно закупити ще 2 млрд кубометрів газу, в іншому випадку “деякі домогосподарства не отримають достатньо тепла і буде дуже холодно”.

Нагадаємо, раніше в Кабміні заявляли, що в Україні підготовка до опалювального сезону йде відповідно до плану.

Також ми писали, що, за словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, головним ризиком майбутнього опалювального сезону є терористичні акти Росії на енергетичні об’єкти.

Нагадаємо, українці навіть у багатоквартирних будинках сподіваються на “буржуйки”, та це має це сенс?

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Глава Нафтогазу закликав українців запасатися ковдрами: для декого це буде єдина можливість зігритися' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube