У багатьох миколаївців ввечірі зникає вода: водоканал пояснив, що відбувається


18:1326.08.2022

У “Миколаївводоканалі” пояснили, чому в багатьох мікрорайонах ввечері та вночі падає тиск води, або вона зовсім відсутня.

На підприємстві зазначили, що це робиться з метою накопичити воду в мережі, якої не вистачає навіть на зменшене вдвічі населення містаю

— Щодоби в місто подається 70 тисяч кубометрів  води. Технічно немає можливості робити водозабір ще більшої кількості. Проте, теоретично і цього об’єму для потреб містян вистачило б. Однак, мережі все частіше руйнуються через те, що вода не відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Дуже великий вміст солей й як результат – витоки води, — пояснили на підприємстві.

Тому «Миколаївводоканал» щоночі зменшує тиск для накопичення об’єму, щоб вдень всі жителі міста мали в своїх будинках водопостачання. За винятком тмих випадків, коли ведуться ремонтні роботи.

Нагадаємо, Миколаївводоканал втрачає 25 мільйонів щомісяця, компенсувати це може лише бюджет, вважає мер Сенкєвич© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube