“Я пошел только из-за денег, а их не дали, только натерпелся”, – рашисти жаліються не тільки на ЗСУ і без жалю розказують про знищення командирів (АУДІО)


12:1924.08.2022

Російські окупанти під час телефонної розмови підтвердили знищення одного з командних пунктів російських військ в Україні, ймовірно, на південному фронті. В аудіоперехопленні від Головного управління розвідки йдеться про те, що “ракета прилетела” по позиціях 56-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади ЗС РФ (в/ч у поки що окупованій Феодосії).

“Их управление – 56-й бригады – там всему пи**ец. Там ракета прилетела. Замполита, зампотыла, всех, кто сидел в управлении. Командный пункт был – вот их всех и ра***бали”, – нагнітає росіянин.

Його співрозмовник бідкається на проблеми з грошовим постачанням в армії РФ: каже, пішов воювати “только из-за денег, а их ни**я не дали”.

“По деньгам получается так: если живой остался, то начались проблемы. <…> Только, бл**ь, натерпелся без толку”, – поскаржився окупант і подав ідею: “Тогда надо самоликвидироваться”.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube