В світі зафіксовано 2 смерті від мавпячої віспи


11:0324.08.2022

Перші випадки смертей хворих на мавпячу віспу підтверджені на Кубі та в Мексиці.

Про це пише Reuters.

“Мексика та Куба повідомили про смерть двох людей, інфікованих мавпячою віспою, однак жодна з країн не пов’язує причину смерті із цією вірусною хворобою”, – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що летальні випадки мавпячої віспи під час чинного спалаху є дуже рідкісними, хоча минулого місяця стало відомо про загибель хворих на цю недугу у Бразилії та в Еквадорі.

“Міністерство охорони здоров’я Мексики у вівторок заявило, що експерти розслідують смерть хворого на ВІЛ пацієнта, який помер від септичного шоку й пневмонії після отримання позитивного результату аналізу на мавпячу віспу”, – стверджує Reuters.

Водночас загиблим на Кубі виявився 50-річний італійський турист. Він з минулого четверга перебував у нестабільному стані, який швидко погіршувався.

“У мінохорониздоров’я звернули увагу на звіт розтину, який називає причиною смерті сепсис, пов’язаний із пневмонією та пошкодженням внутрішніх органів”, – зауважує агентство.

Додамо, що з травня відомо про щонайменше 42 тис. випадків інфікування у світі. Недугу вже виявили у понад 80 країнах.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube